Klasyfikacja drużynowa

W ramach biegu Runda Przechlewska prowadzona będzie również klasyfikacja drużynowa. Drużyna składać się musi z trzech osób, w tym jednej osoby płci przeciwnej ( dwóch mężczyzn i jedna kobieta lub dwóch kobiet i jednego mężczyzny).


Bieg 10km Pomorskie

 

Aby zgłosić drużynę wszyscy jej członkowie muszą zapisać się na bieg oraz wnieść opłatę. Następnie należy wysłać wiadomość z nazwą i składem drużyny. Wiadomość należy przesłać na adres e-mail organizatora: runda.przechlewska@gmail.com lub poprzez fanpage biegu na Facebooku – https://www.facebook.com/rundaprzechlewska

 

Jezioro Końskie Przechlewo - Bieg 10km

 

Podstawą klasyfikacji drużynowej będzie suma czasów netto wszystkich trzech zawodników z danej drużyny. Wygrywa oczywiście drużyna, której wspólny wynik będzie najniższy. Organizatorzy przewidzieli pamiątkowe statuetki dla pierwszych trzech drużyn oraz nagrody rzeczowe.

 
Bieg 10km Przechlewo

 

Rywalizacja drużynowa przyniesie dodatkowe emocje podczas rywalizacji i jest doskonałą okazją do zachęcenia rodziny, czy przyjaciół do wspólnego udziału w zawodach.   Serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich drużyn.